Tüm Saç Renkleri

Vildan Atasever Saç Rengi

Vildan Atasever 1981 Doğumlu 33 yaşında. Son derece güzel, estetik bir yüz şekli var. Kendi saç renfi kumra kaşları ile birlikte özellikle karamel Dore renklerin karışımı ile elde ettiği saç rengi son derece güzel. Siyah saç rengi Vildan’a yakışmıyor gözlerinin renkliliği ve ten renginin açıklığı ile simsiyah saçlar yüzünü açmak ve daha genç göstermekle birlikte pek yakışmamış. Sarı saç tonlarını özellikle 7.1 küllü sarı tonlarını sıklıkla kullanıyor. Ancak benim en çok  kendisine yakıştırdığım saç rengi karamel oldu.vildan_atasever-1 vildan_atasever-2 vildan-atasever_1 vildan-atasever_2

vildan-atasever_3 vildan-atasever_4

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et