Tüm Saç Renkleri

Victorinox Bavul ve Seyehat Çantaları

Efsanevi isveç çakısı, mutfak bıçakları, bavul, saat, çantalar üreten özellikle çakıları ve bavullarının sağlamlığı uzun süreli dayanıklılığı ile ün salmış bir marka Victorinox.  Ben Bavullarının ününü duyduktan sonra araştırıp sizlere de tanıtmak istedim. Piyasada bulunan pek çok sağlam bavul ve seyahat çantası  markasından çok daha sağlam ve dayanıklı bu ürünler bir efsane olmuş adeta. Tabi tek dezavantajı Türkiye de mağazası bulunmaması ve fiyatlarının da çok pahalı olması. Ama yurtdışına çıktığınızda istediğiniz modeli temin etmenizi kesinlikle tavsiye ederim. . resmi web sitesinden diğer modellerini inceleyebilirsiniz.  victorinox.comvictorinox-1 victorinox-2 victorinox-3 victorinox-4

victorinox-5 victorinox-6
victorinox-7 victorinox-8 victorinox-9 victorinox-10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et