Tüm Saç Renkleri

Victoria ‘s Secret Kozmatik Ürünleri

Victoria ‘s Secret kozmatik ürünleri şu an için Türkiye de internet mağazalarında satılmakta. Mağaza olarak sadece Nişantaşından ulaşabilirsiniz ve fiyatları tabii ki mağazada çok pahalı. Vücut bakım yağarı, losyonlar, bakım kremleri, deniz mineralli bakım ürünleri bulunuyor. Şahsen çok daha kaliteli, köklü ürünler varken sadece adına ve populerliğine bakıp almak yararlı mı bilemiyorum ama denemeden de anlamak mümkün değil. Fiyatlarına gelince çok pahalı değil 25 tl ile 120 tl arasında değişen ürünler var.victorias-secret-1 victorias-secret-2 victorias-secret-3 victorias-secret-4

victorias-secret-5 victorias-secret-6
victorias-secret-7 victorias-secret-8

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et