Tüm Saç Renkleri

Victoria Beckham elbiseleri

Victoria Beckham, evliliğin insanı değiştirenler arasında en mükemmel örnek. Spice Girls grubunu da bırakarak kendini eşine, çocuklarına ve modaya verdi. Giyimi, saç modelleri, ayakkabıları, çantaları ile artık o bir moda yaratıcısı. Gelin bu şık hanımın kullandığı elbiselere hep beraber göz atalım.

 

victoria beckham sokak stil vb-pale-pink victoria_beckham victoria_beckham_beige_dress

victoria+beckham+dresses+skirts+cocktail+dress+3kj5edqgayyl victoria-beckham_127825
victoria-beckham_127828 victoria-beckham_127832 victoria-beckham_127834 victoria-beckham_127835 victoria-beckham_147704 victoria-beckham-2a
victoria-beckham-21 victoria beckham-siyah-elbise victoria-beckham-2011-koleksiyonu-elbiseleri victoria-beckham-armani-3 victoria-beckham-armani-met-gala victoria-beckham-balenciaga-dress-1-558x801 victoria-beckham-dresses-8 victoria-beckham-grey-dress victoriabeckhamherveleger victoria-beckham-marc-by-marc-jacobs-cloud-flower-print-dress victoria-beckham-neon-dress-shoes victoria-beckham-victoria-beckham-spring-2009-bidart-red-pencil-dress laxposh vb-blue

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et