implant
Tüm Saç Renkleri

Versace Güneş Gözlüğü Modelleri

Versace bildiğiniz gibi dünyanın en tanınmış moda markalarından birisi olmakla birlikte bu tarzın en büyük takipçileri feminen erkekler, eşcinsel erkekler olmaktadır. Gözlük modellerinde de durum benzer özellikler gösteriyor. Gay bireylerin en çok tercih ettiği gözlük modellerinin Versace olduğunu belirtelim.

2019 Güneş gözlükleri modellerine baktığımızda kadınlar için oldukça iddialı bazıları fazlaca abartılı tasarımlardan oluşan gözlük modellerinden oluşuyor. Fiyatlarının ise 450 tl ( geçmiş dönem modelleri ) ile ortalama 1200 tl arasında değiştiğini belirtmek isterim.

Versace’nin yuvarlak camlı çerçevesiz gözlüklerinin de son derece güzel olduğunu belirtmekte fayda var.

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et