Tüm Saç Renkleri

Veet Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

veet-tuy-dokucuVeet markası Fransız merkezli olup daha çok ağda, tüy dökücü, köpük, jel, krem gibi ürünleri bulunan bir marka. Fiyatları oldukça pahalı ve özellikle reklamlarında bu tüy dökücü kremlerin jiletten daha etkili ve uzun süreli olduğunu iddaa etmesine rağmen 2-3 kullanımdan sonra jiletten bir farkının olmadığı kanısındayım. Belki tek fark tüyleriniz çıktığında daha yumuşak çıkıyor o olabilir. Aynı şekilde spreyini de kullandım. Sürdikten 5 dakika sonra tüyleri kaldırıyor. Ancak şunuda belirteyim beklediğim etkiyi kesinlikle yapmadı. 1,5 mmlik tüyleri bırakın, 3 cmlikleri bile zor alıyor.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et