Tüm Saç Renkleri

Uygun Fiyata En İyi Saç Boyaları

oksidan-sac-boyaUYGUN FİYATA EN İYİ ÜRÜNLER

boyalar= PLASE, COLORMAX
PLASE piyasada yeni bir ürün hemen hemen kolestonla aynı kalitede ama amonyak oranı düşük saçı ve saç derisini yıpratmıyor, beyaz kapatmada sorun yok kızıllarıda güzel. tek eksiği kataloktaki renkler çok değil fakat profösyoneller karısımla her rengi bulabilir, üstelik türk malı fiyat 2,50 ytl
COLORMAX sahsen çok haşuma gitti bu boya ana renklerde ve beyaz kapatma çok iyi, katı bir boya 1e 2 oksidan la kullanılıyor fiatıda ekonomik

CİLA yada RUTUŞ her ne diyorsanız: saçı açtıktan sonra %10 igora 7/4 ü %90 saç kremi+oksidan+su ile karıstırın ve sürün 15 daki beklesin, turuncusuz yesilsiz çok tatlı ve doğal bi sarı çıkacak.

RÖFLE: İgoradan şasmıyordum fakat PORİXİMO yu denedikten sonra stokladığım igoralara canım sıkılıyor. bir türk harikası;üyelerimizden DİLAVER bey’e ait. abartısız ben böyle oreal görmedim. saçı 7-8 ton açıyor ve üstelik ne turunculuk var nede yıpranma. PORİXİMO HARİKA BİR ÜRÜN röfle için tavsiye ederim.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et