Tüm Saç Renkleri

Usta Öğreticilik Kursları Ne Zaman Başlıyor?

kuaforSoru: selam ben engin usta öğreticilik kursları ne zaman başlıyor? Belli bir kayıt sayısına ulaştığı zaman mı kurs açılıyor? kurs sonunda bir sınav yapılıyor mu? Ve sınav sonuçları kaç ğün içinde açıklanıyor? yanıtlar için şimdiden teşkkürler üstat.

 

Cevap: sevgili engin usta öğretici belgesi için bir süre yok ustalık belgeniz var ise her zaman başvurabilirsiniz.12 kişilik kurs açma sayısı tamamlanırsa kurs açılır.kurs bitiminde tüm derslerden ortak bir sınav yapılır.bir hafta içinde açıklanır hak edenlere belgeleri bir ay içinde yazılır verilir.tüm esnaf ve sanatkara profösörlük makamı olan usta öğreticilik nasip olsun selamlar

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et