Tüm Saç Renkleri

Usta Öğreticiliği

Soru :  merhabalar.bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.bende şu an çıraklık eğitiminde kuaförlük kursuna gidiyorum.bu dönem başında kaydoldum.işletme fakültesi işletme bölümü mezunuyum.2010 şubat ayında sınava gireceğimiz söylendi.size sorum şu bu sınavı geçersek çıraklık belgesimi alırız,yoksa kalfalıkmı ve ustalık belgesi için ne kadar süre eğitim almam gerekiyor?usta öğreticiliği hakkındada bilgi verirseniz sevinirim.mesleğe başlamamız için resmi olarak ne kadar sürenin geçmesi gerekiyor(0′ dan başlayanlar için) ?şimdiden teşekkürler.

 

Cevap :  selam lise v e üniversite mezunları 1.5 yıl okuyor ve kalfalık belgesi alıyor

ustalık eğitimi kursuna katıldıktan sonra 2 yıl daha bekliyerek ustalık belgesi alacaksınız

usta öğretici belgesi ustalıktan hemen sonra alabilirsiniz

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et