implant
Tüm Saç Renkleri

Ünlülerin Sağlıklı Yemek ve Zayıflama Koçu: Seda Çayhan

En son Hadisenin ekranlarda eski zayıflama koçu Şeyda Coşkunla yaşadı dava süreci, sonrasında Şeyda Çoşkun’a açılan şikayet davalarından sonra zayıflama koçluğu ya da beslenme reçeteleri ile birlikte diyetisyenlik hizmeti son günlerde oldukça tartışılır oldu.

Hadise yeni beslenme alışkanlığını sağlıklı ve bilinçli beslenme alışkanlığı kazandığı için teşekkür ettiği Seda Çayhan ile sağladığını gazetecilere verdiği demeçte açıkladı.

Aslında Seda Çayhan’ın da bir diyetisyenlik diploması yada zayıflama koçu etiketi yok. Sadece yemek yapmayı sevdiğini belirten Seda Çayhan bu alan üzerine bir ekip ve güzel bir mekan tasarlamış.

implant

Food & Life Style Adlı mekanda Diyetisyen Cindy Bayece ile birlikte çalışıyor.

Sunduğu hizmette kişiye özel menüler ( Son zamanlarda oldukça popüler olan diyet listeleri de diyebiliriz ) Bu mutfakta hazırlanıyor, yemek programları kuryeler ile ulaştırılıyor e sonrasında da kişiye özel olarak planlanan günlük spor ve yürüyüş aktiviteleri düzenlenerek, sağlığınızı bozmadan forma girmenizi sağlayan, düzenli ve dengeli beslenme programları oluşturuluyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et