Tüm Saç Renkleri

Ugg Mağazaları Adres ve Telefon Numaraları

ugg-australia-198x100Ugg markası Avustralya menşee’li bir marka. Orjinal markası’nın web sitesi ise  uggaustralia.eu  Ancak sadece Ugg markasının resmi bir mağazası bulunmuyor. Orjinal ugg mağazaları Türkiye de maalesef yok. İnternetten sipariş verebilirsiniz ancak orjinal omama ihtimaline karşı güvenmediğiniz mağazalardan kesinlikle alışveriş yapmayınız. Elle mağazalarında daha önceki yıllarda mevcuttu. Orjinal fiyatları ise 700 tl civarındadır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et