Tüm Saç Renkleri

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Karakterleri

Puhu Tv’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi, merak uyandırıcı konusuyla olduğu kadar kostümleriyle de oldukça ilgi topladı. Başrollerini  Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Aslıhan Gürbüz ve Bade İşçi’nin paylaştığı dizide tam bir görsel şölen yaşanıyor. Ünlü oyuncular kıyafet  ve aksesuarlarıyla oldukça göz dolduruyor. Bu görsel şölen sayesinde  Ufak Tefek Cinayetler, diğer dizilere de fark atmayı başardı. Hikaye; kostüm, mekan ve aksesuarlarla desteklendiği için daha da ilgi çekici hal aldı. Birbirinden güzel bu 4 kadının  giyiniş tarzlarına yakından bakalım.

Gökçe Bahadır (Oya)

Oya; ağırbaşlı, ayakları yere basan, güçlü bir kadın. Karakteri çok kuvvetli olduğu için çarpıcı renklere, dekolte kıyafetlere gerek duymuyor. Bu yüzden sıklıkla  temel renklerde kıyafetler tercih ediyor. Genelde takım elbise giyinen Oya, bol pantolon ve üzerine oturmayan ceketleri çok güzel kombinliyor. Takımlarını genellikle tek renk seçen Oya, bu takımların içine şık bir bluz giyiyor. Elbiselerinde ise genellikle pastel renklerde fit ve midi elbiseleri tercih ediyor.

ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 1ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 2ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 3ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 4

Aslıhan Gürbüz (Merve)

Gösterişi seven Merve, genellikle tulum giymeyi  tercih ediyor. Canlı renkler kullanmaktan hiç kaçınmıyor ve monokrom giyinmeyi çok seviyor. Son olarak, kıyafetlerinde genellikle omuzu açıkta bırakanları tercih ettiğini de ekleyelim.

ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 5ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 6

ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 7

Bade İşçi (Pelin)

Süslü diye tabir ettiğimiz bir karakter Pelin. Takıp takıştırmayı çok seviyor. Fit elbiseler, deri pantolonlar sıklıkla tercih ettiği kıyafetlerden. Pelin’de Merve gibi, tarzında canlı renklere yer veriyor. Özellikle ten rengiyle uyumlu olduğu için  dore kıyafet ve aksesuarları sıklıkla kullanıyor.

ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 8

ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 9

ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 10

Tülin Özen (Arzu)

Arzu, diğer kadınlar arasında en mütevazi ve basit giyineni. Genellikle tshirt, gömlek, jean gibi temel kıyafetleri tercih ediyor. Gösterişi, takıp takıştırmayı sevmiyor.

ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 11ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 12

ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 13ufak tefek cinayetler dizisi karakterleri 14

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et