Tüm Saç Renkleri

Ucuz ve Güzel Gelinlik Modelleri

İnternetten gelinlik almak riski özellikle Çin malı bu gelinliker daha da riskli. Ancak tasarımlar gerçekten çok güzel en sevilen gelinlik tasarımlarını satıyorlar diyebilirsiz. Fiyatları 400-800 tl arasında. Çoğu çinde üretiliyor. Şu internet sitesinde bulabilirsiniz. Kargo ücreti de en az 60-100 tl arasında olduğunuda  belirtelim. Bu tarz elbiseleri ve gelinlikleri alırken beden ölçülerini çok iyi seçmek çok önemli. Bazı elbiseler gece elbisesi ama beyaz renkli olanlar gelinlik olarak da kullanabilir.  luulla.comgelinlik-1 gelinlik-2 gelinlik-3 gelinlik-5

gelinlik-6 gelinlik-7
gelinlik-8 gelinlik-9 gelinlik-10 gelinlik-11 gelinlik-12 gelinlik-13

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]mlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et