Tüm Saç Renkleri

Twitter Diyeti

Gün geçmiyor ki ortaya yeni bir diyet modeli çıkmasın. Bu trende son günlerde Seren Serengil’ in başlattığı ve ilk olarak twitterde paylaştığı diyet de eklendi.

imgres

15 ocakta itibariyle diyette haftada 4 kilo vermeyi amaçlayan diyet sabahları ılık limonlu su ile başlıyor. Diyetin ana öğünleri arası 5 saat olması şeker düşüklüğü yaşayan hastalara en ters düşen noktası. Diğer bir olumsuz yönü ise dukan diyetinin biraz daha hafifletilmiş hali olan diyetin böbreklere aşırı yük bindirmesi.

Kahve çayın sınırsız olması ise uzun dönemde böbreklerin yorulması ve sindirim sisteminde problemlerin yaşanmasına neden oluyor.

Unutmayın;tek yönlü beslenmek kısa sürede kilo verdirebilir ama uzun vadede geri kilo alımına sebep olur. Önemli olan hızlı kilo vermek yerine yavaş ama kalıcı kilo vermektir..

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzman diyetisyen olan Büşra Şahin özellikle Diyet, Kilo almak - Kilo vermek, sağlıklı beslenme ilgili konularda bilgilendirici makaleler yazmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et