Tüm Saç Renkleri

Turuncu Saç Renkleri

Saçımızı kahve tonlarından açtığımız zaman turuncu renkler ile karşılaşırız. Pek çok bayan bu rengi saçlarda sevmez, doğal olarak çok az bayan kullandığı için ve farklı bir ton olduğu için aykırı da gelebilir. Ancak doğru tonlar elde edildiğinde son derece güzel, çarpıcı ve sıcak renkler elde edilebilir. Bakır tonları ile karıştırabilirsin ayrıca bu rengi farklı renk kombinasyonları elde etmek için ideal bir renktir. Sizler için çarpıcı ve son derece güzel turuncu saç renklerini derledim.orange-hc-1 orange-hc-2 orange-hc-3 orange-hc-4

orange-hc-5 orange-hc-6
orange-hc-10 orange-hc-11 orange-hc-14 orange-hc-17 orange-hc-18 orange-hc-20

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et