Tüm Saç Renkleri

Türkiye’nin En uzun Boylu Güzel kadınlarından Şükran Albayrak

Türkiye’nin en uzun boylu güzellerinden olan Şükran Albayrak bildiğiniz gibi Fenerbahçe Basketbol ‘de profesyonel hayatına başlamış ve sonrasında Lig Tv ‘gibi kanallarda spor spikerliği yapmıştır. 1.87 boyundaki Şükran Albayrak 1982 İstanbul Doğumludur. 38 yaşındaki Şükran’nın uzun boylu olmasının dışında son derece güzel bir fiziğe ve yüz simetrisine de sahip olduğunu söyleyebiliriz.

1.86 uzunluğa sahip Şükran çok uzun boylu kadınlarda bulunan ablak surat ifadesi ve uzun yüz simetrisinden olumsuz olarak etkilenmemiştir. Beyaz tenli olan Şükran genellikle sarı röfle ve ışıltılı sarı balyaj atarak saçlarını kullanmayı sevmektedir.

şükran albayrak

Bu saç renginin aynısını yapmak için Aşağıda linkini de verdiğimiz kumral saç üzerine sarı balyaj uygulamamıza bakabilirsiniz.

türkiye'nin en uzun boylu güzel kadınlarından şükran albayrak 3

Genellikle 10.2 minvalinde Dore sarı – Balköpüğü ve altın sarısı saç renklerini tercih Eden Şükran son derece güzel deniz mavisi gözleri ve ten rengi ile gerçek bir sarışın kadın stilini yansıtmaktadır.

türkiye'nin en uzun boylu güzel kadınlarından şükran albayrak 4
türkiye'nin en uzun boylu güzel kadınlarından şükran albayrak 5
türkiye'nin en uzun boylu güzel kadınlarından şükran albayrak 6
türkiye'nin en uzun boylu güzel kadınlarından şükran albayrak 7

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et