Tüm Saç Renkleri

Tül Abiye Modelleri

Aslında tül abiye dediğimiz elbiseler şifon kumaştan yapılmaktadır Dolayısıyla şifon abiye elbiseler içinde bu terimi kullanabiliriz.

Tül abiye modellerinde kabarık etekli modellerin yerine daha çok hafif kabarık modelli abiyeler için de kullanılır. Özellikle de uzun abiyeler de tül etekli modeller hemen her yıl trend olmaya devam ediyor.

Tül Etekler Abiyelerde Nasıl Kullanılır

Tül etekler genellikle şifon kumaşlardan yapılır, şifon kumaşlar çok yumuşak Işık geçiren ince, tek katlı ve yüksek bükümlü ipliklerden dokunmuş kumaştır. Metrekare fiyatı yaklaşık 2019 yılı ile 15 tl. dir.

Tül etekler genellikle şifon kumaşların üst üste geçirilmesi ile elde edilir. Kısa ve mini etekler abiye elbiselere farklı tarzlar getirir.

2019 Tül Abiye Elbise Modelleri

Tül etekli abiye elbise modelleri Moda Evleri’nde satılmakla birlikte genellikle özel olarak dikilmektedir. 2019 yılında yaklaşık 1 ayda biten bu elbise modelleri fiyatları 1500 TL ile 2500 TL arasında maliyetlerle dikilmektedir.

Son Güncelleme: 26.02.2019

tül abiye modelleri 1
tül abiye modelleri 2
tül abiye modelleri 3
tül abiye modelleri 4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

9 yorum

3.sıradaki tül abiyeye nasıl ulaşabilirim

Cevapla
Naz Kaya  -  30 Haziran 2013 / 08:34

Merhaba Fatma Hanım 3. sıradaki elbise Zac Posen markasına aittir.

Cevapla

1. sıradaki ve 3. sıradaki elbiseyi nerden alabilirz?

Cevapla

3.sıradaki elbiseye nasıl ulaşabilirim

Cevapla

meraba naz
8,siradakı elbiseye nasıl ulaşa bilirim …. ☺☺☺☺

Cevapla

çok özür dilerim ben 6. sıradakı altın renkli elbiseyi sormuştum,

Cevapla

Eda merhaba bahsettiğin tasarım özel tasarım hiç bir yerde satış linki yok. Ancak ekran görüntüsünü alıp terziye özel olarak diktirebilirsin.

Cevapla

5.sıradaki elbiseye nasıl ulaşabilirim?

Cevapla

merhaba Rami Kadi bridal http://www.rami-kadi.com/

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et