Tüm Saç Renkleri

Tuba Büyüküstün’ün Yeni Dizisi “20 Dakika”

Tuba Büyüküstün 20 dakika adlı yeni dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin zaman zaman yapılan fragmanlarında büyük merak uyandırması daha şimdiden dizinin birçok fanatiğinin olacağını gösteriyor. Tuba Büyüküstün’ün gerek canlandırdığı karakter ve bulunduğu konum bakımından oyunculuğuna da büyük katkısı olacak olan 20 Dakika adlı dizinin işte basında yer alan tanıtımı;

Sevdiği kadınla evlenmesi 4 yılını aldı

İstediği işi alması 9 yılını

Kendi evine sahip olması için 10 yıl çalıştı

İki çocuk yetiştirmesi 12

Ailesi ile mutlu bir hayat kurması 35 yıl aldı.

HER ŞEYİNİ KAYBETMESİ….20 DAKİKA

Aşk uğruna neler yapılabilir

Ay Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut’un kaleme aldığı 20 Dakika birbirlerini ölesiye seven Ali ve Melek’in aşk öyküsünü anlatıyor.

Serdar Işık‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum baş rolleri paylaşıyor. İpek Bilgin, Bülent Emin Yarar, Cihat Tamer, Ayten Uncuoğlu, Fırat Çelik, Müjde Uzman ve daha bir çok usta isim bu aşk hikayesi için biraraya geldi.

Halaskar ailesinin kapısı çalınır bir gece. Polisler içeri dalar ve Ali Halaskar’ın eşi Melek’i cinayete teşebbüsten tutuklar. Ali hiçbir şey yapamaz. Her şey çok hızlı gelişir.

Bugüne kadar bir faturayı bile yatırmayı becerememiş tarih öğretmeni Ali, karısının masumiyetini ispatlama peşinde bir yola çıkar. Yol çok uzundur. Fakat Ali’nin sadece 20 dakikası vardır.

Birbirlerini ölesiye seven ve birbirleri uğruna hayatlarını feda eden Ali ve Melek’in aşk öyküsünü anlatan 20 Dakika, çok yakında Star’da başlayacak.
tuba-buyukustunun-yeni-dizisi-20-dakika tuba-buyukustunun-yeni-dizisi-20-dakika1 tuba-buyukustunun-yeni-dizisi-20-dakika2 tuba-buyukustunun-yeni-dizisi-20-dakika3

tuba-buyukustunun-yeni-dizisi-20-dakika4 tuba-buyukustunun-yeni-dizisi-20-dakika5
tuba-buyukustunun-yeni-dizisi-20-dakika6

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et