Tüm Saç Renkleri

Trend Alarmı:Karikatür baskılar

Herkesin favori çizgifilm kahramanı vardır. Bugs bunny  benim favorrimdi.. özellikle 90’lı yıllarda Mickey Mouse çok populerdi. Hatırlıyorumda o dönemde tüm çocuklarda Disneyland  karakterli ayakkabılar, t-shirt’ler pantolonlar vardı.. İşte o  zaman bir fenomen olan bu karakterler yine trend oluyor gibi. Son dereece eğlenceli renkli ve farklı bu tasarımlar bizi genç tutmakta ve işte bu trend artık moda dünyasına girmiş gibi görünüyor.

karikatur_baski_5karikatur_baski_4karikatur_baski_3karikatur_baski_2

karikatur_baski_1

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et