implant
Tüm Saç Renkleri

Trend 2018: Oversized Modası

Oversized aslında hepimizin aşina olduğu bir kelime. İngilizce kelime anlamı ise “Olması gerekenden büyük” Anlamını taşıyor. Zaman zaman bu akım moda dünyasında etkisini göstermiş olsa da 2018 yılı ile birlikte tüm moda tasarımcıları koleksiyonlarında da bu parçalara sıklıkla başvurduğu için ve yine instegram, pinterest gibi sosyal ağlarda sokak modası olarak büyük boy modeller ile karşılaşmamız ile birlikte  bu sezonun en çok dikkat çeken trendlerinden birinin büyük boy giyim tarzı olduğunu söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

Peki Oversized yani Büyük boy giysiler nasıl giyilmeli

Büyük boy giysiler doğru şekilde giyilirse modaya uygun kıyafetler kadar şık ve zevkli görünebilir. Bu kıyafetler büyük boy gömlek, tunik, etek, pantolon, ceket ve elbise olabileceği gibi özellikle kış aylarında palto,kaban,mont da olabilir. En sık rastlanılanı ise hırkalar, pançolar, palto, tunik ve kot ceketlerdir. 2018 yılında bu trendi yine yakalayan tasarımcı ve markalar ise , Gucci, Balenciaga, Chloe ve Moschino olmuştur. Oversize tüm moda kurallarını çiğnemeye devam edecek gibi görünüyor.

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et