Tüm Saç Renkleri

Topuz nasıl yapılır videolu anlatım

Kuaföre gitmenize ya da arkadaşlarınızdan yardım istemenize gerek kalmadan evde kendi başınıza farklı topuz modellerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu topuzları dilediğiniz yönde, dilediğiniz yoğunlukta yapabilirsiniz. Üstelik ister ofiste kullanın, isterseniz dışarı çıkmadan önce yapın. Süslemesi ve tarzını kendiniz belirleyerek hemen her yerde bu topuzları kullanabilirsiniz. Karşılaştığım bu videoda birden fazla topuz modelinin nasıl yapıldığı anlatılıyor! Dilerseniz hemen bu gece sizler de bir deneme yaparak bir sonraki topuz yapımında pratiklik kazanabilirsiniz. Bu videoda uzun saçlarla yapılan topuzlar gösterildiği maalesef sadece uzun saçlı hanımların kullanabilecekleri teknikler bunlar. Fakat üzülmeyin, sizler de videoyu izleyerek arkadaşlarınıza, kardeşinize, çocuğunuza bu modelleri yapabilirsiniz. 🙂 İhtiyacınız olan tek şey saç teli, saç lastiği ve tarak! 🙂 Süslemek isterseniz de dilediğiniz saç süsünü ayrıca kullanabilirsiniz.

http://youtu.be/3eSaip054PY

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et