implant
Tüm Saç Renkleri

2013 Topuksuz Ayakkabı Modelleri ♥

2012 yılında Lady Gaga tarafından dünyaya tanıtılan bu ayakkabı artık bir trend haline gelmiş ve sadece özel gecelerde değil günlük hayatta da kullanılan bir ayakkabı haline gelmiş bir ayakkabı modelidir. Tanıtıldığı ilk günden itibaren sadece ünlüler tarafından değil herkes tarafında çokça ilgi görmüştür.Son zamanlarda özellikle sokak modasında fazla kullanılan bu ayakkabılar görüyoruz ki daha çok yıllar trend olmaya devam edecek. Türkiye’de aslında sokak modasında çok kullanılmıyor ama ABD, İngiltere gibi ülkelerin sokak modasında sıkça görmekte olduğumuz bir ayakkabı modeli.

TopuksuzAyakkabı TopuksuzAyakkabı1 TopuksuzAyakkabı2 TopuksuzAyakkabı3

TopuksuzAyakkabı4 TopuksuzAyakkabı5
TopuksuzAyakkabı6 TopuksuzAyakkabı7 TopuksuzAyakkabı8 TopuksuzAyakkabı9 TopuksuzAyakkabı10 TopuksuzAyakkabı11
TopuksuzAyakkabı12 TopuksuzAyakkabı13 TopuksuzAyakkabı14 TopuksuzAyakkabı15 TopuksuzAyakkabı16 TopuksuzAyakkabı17 TopuksuzAyakkabı18 TopuksuzAyakkabı19 TopuksuzAyakkabı20 TopuksuzAyakkabı21

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

3 yorum

aml 10/b  -  16 Mayıs 2013 / 09:40

sizin zevkinize ila hemi ilk gördüğümde vazo sandım ne bunlar ya insan üstünde duramaz..!! 🙂 🙂 :p

Cevapla

Biz sizler için farklı tarzda modelleri sunuyoruz tercih size kalmış 🙂

Cevapla

nerden alabilirim bunlarııı??

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et