Tüm Saç Renkleri

Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Yürünür?

Topuklu ayakkabılar özel günlerin ve hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ancak topuklu ayakkabıyla nasıl yürünür konusuna gelindiğinde kadınların büyük bir kısmı sorun yaşıyor. Topuklu ayakkabı ile yürüyemiyorsanız şu yöntemleri deneyebilirsiniz:

Topuklu ayakkabı ile yürürken kendinizi spor ayakkabı ile yürüyormuş gibi düşünün.

Ayakkabının önce topuk kısmına sonra parmak ucu kısmına basın. Adımlarınızı atarken korkak değil aynen düz taban ayakkabılardaki gibi sağlam basın.

topuklu ayakkabı
kaynak: @kizimsimoda_


Topuklu ayakkabıyla yürümek için rahat olun.

Ne kadar hızlı olmaya çalışır ya da kendinizi sıkarsanız o kadar yürümekte zorlanırsınız.Ayaklarınız bu ayakkabıların içerisinde her zaman öne doğru gidecektir. Siz mümkün olduğunca gerideki topuklu kısımda kalmaya çalışın. Ayakkabınızın ayağınıza oturduğundan ve rahat olduğundan emin olun. Topuklu ayakkabılarla yürürken göğsünüzü hafif öne çıkarın.

topuklu ayakkabı
kaynak: @modaadam

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et