Tüm Saç Renkleri

Tom Ford Güneş Gözlüğü Modelleri

2019 güneş gözlüğü terihlerinde maskülen ve avangart tarzları bir arada bulundurabilen Tom Ford’un tasarımları dünyanın en iyi, en kaliteli ve şık günel gözlüklerini sunmakta. 2019 fiyatlarının 1000 tl’den başlayıp ortalama 1.800 tl civarlarında satıldığını belirtelim.

Dünyanın en saygın, kaliteli ve tarz sahibi gözlüklerinin yaratıcısı olan Tom Ford bu konuda gerçekten çok iddialı bir marka. Gucci’nin de dünya’da bu kadar başarılı olmasında önemli etkisi olan Tom Ford kendi markasını yarattıktan sonra gerek güneş gözlükleri modelleri, gerek makyaj ürünleri ile sadece kadınları değil erkekleri de peşinden sürüklemekte.

tom ford güneş gözlüğü modelleri 1

Bu büyük kare şeklindeki siyah gözlükler tüm dünyada oldukça yankı uyandırdı ve kadınlar tarafından çok beğenildi. Türkiye’de de satışının bulunduğunu belirtelim.

tom ford güneş gözlüğü modelleri 2

Tom Ford gerçek anlamda estetik anlayışı ile dünyanın en iyi Tasarımcılarından birisidir. Öyle ki pek çok kişi moda tasarımlarındaki yaratıcığına rağmen onun çekmiş olduğu Nocturnal Animals, A Single Man gibi yapılmalarda da fazla görmek istemektedir.

tom ford güneş gözlüğü modelleri 3

Yanda da aynaların bulunduğu geniş büyük ve renkli camlar ralli yarışlarındaki sporcuları anımsatmakta. Bence çok tarz ve çok güzel bir tasarım.

tom ford güneş gözlüğü modelleri 4

Tom Ford TF 0578 52F 60 ANOUK kodu ile Türkiyede’de bulabileceğiniz bu güneş gözlüğü modelinin fiyatı ise 1.500 tl.

tom ford güneş gözlüğü modelleri 5
tom ford güneş gözlüğü modelleri 6
tom ford güneş gözlüğü modelleri 7
tom ford güneş gözlüğü modelleri 8
tom ford güneş gözlüğü modelleri 9

Tasarım konusunda bence de Dünyanın en iyi en kaliteli ve tarz gözlükleri bu markaya ait. Örneğin aşağıdaki son derece basit görünen ama harika bir tasarım olan güneş gözlüğünü ben çok beğendim.

tom ford güneş gözlüğü modelleri 10
tom ford güneş gözlüğü modelleri 11
tom ford güneş gözlüğü modelleri 12
tom ford güneş gözlüğü modelleri 13
tom ford güneş gözlüğü modelleri 14
tom ford güneş gözlüğü modelleri 15

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et