Tüm Saç Renkleri

Tırnakları yiyiyorum bunu nasıl engellerim

tirnak-yemeSoru :  Tırnak ve tırnak etlerimi yiyiyorum, genellikle farketmiyorum ve tırnaklarım çok biçimsiz görünüyor bu durumdan çok rahatsız olabilirim tırnaklarımı nasıl  nasıl düzeltebilirim ve tırnak yemeyi nasıl bırakabilirim? 

 

Cevap : Bu genellikle kaygıdan kaynaklanan bir takıntı gibi görülebilir. Biçimsiz tırnaklarınızı düzeltmek için öncelikle bu takıntınızı gidermeniz gerekmektedir bunun için Tırnak etlerini yemeyi önleyici ürünler kullanabilirsiniz.(Mavala,flormar,vb)

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et