Tüm Saç Renkleri

Thulium lazer

thulium lazer 1Lasemd Cihazı İle Leke Tedavisi Nedir? Etkileri Nelerdir?

 

Dış görünüşün etkileyen ve görselliği ön plana çıkaran en önemli etken cilt yapısıdır. Bu nedenle bayanlar en çok cilt güzelliklerine önem vermektedir. Eskiden bu konuda geliştirilmiş yöntemlerin sayısı çok azken, gelişen teknoloji ile birlikte yeni yöntemler geliştirilmiştir. Bunlardan en etkili ve önemli olan LASEMD cihazıdır. Daha kusursuz ve kalıcı tedavileri sağlayan LASEMD cihazı ile Baby Face Lazer sisteminin ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanarak hayallerinizin ötesinde bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

Yeni Nesil Cilt Bakımı

Gelişmiş lazer teknolojisinin adı olan LASEMD ile kozmetik ürün yelpazesinin birleşmesi sonucunda baby face lazer – leke tedavisi – thulium lazer – lasemd hizmetleri gelişmiştir. Kozmesötik bileşenlerin tüm cilde uygulanması ve ciltte aktivite olmasını sağlayan LASEMD teknolojisi ile ciltte yararlı bir estetik sonuca ulaşılır.

Estetik amaçlı olarak kullanılabilen LASEMD cihazı cilt yenileme tedavilerinde de son derece etkilidir. Cildin en derinine nüfus eden teknolojisi ile kısa sürede gözle görülür etkiler sağlamaktadır. LASEMD sistemi ile leke tedavisi, baby face lazer-thulium lazer tedavileri başarı ile uygulanmaktadır. Peki, nedir bu işlemler ve nasıl yapılmaktadır? Bu konuda www.babyfacelazer.com adresimizde bütün bilgilere yer verilmiştir.

 

Baby Face Lazer Tedavisi

 

Cilt yüzeyinde dakikada 6.000 mikro kanal açabilen ve açılan bu kanallardan kişilerin ihtiyacına uygun aktif içeriği cildin alt katmanlarına yollayan sistemdir. Bu yöntem ile cilde aydın bir görünüm ile parlaklık kazandırılmaktadır.

 

Baby Face Lazer teknolojisi ile ciltteki lekeler, yara izleri, ince çizgiler ve kırışıklıklar yok edilebilmektedir. Bütün yaşlanma belirtileri ile savaşma özelliği olan ve Amerika FDA onayına sahip LASEMD cihazı ile başarılı ve kalıcı sonuçlar elde edilmektedir.

 

En güncel lazer teknolojilerinden biri olan Thulium akıllı lazer uygulaması, 1927nm dalga boyuna sahip olan fraksiyonel bir lazerdir. İlk olarak 2005 yılında prostat hastaları için uygulanan bu yöntem zamanla geliştirilerek LASEMD cihazı ve baby face lazer teknolojisi ile birleştirilmiştir. Güneş lekeleri, yaşlılık belirtileri ve yara izleri gibi kadınlarda görülen ve tedavisi çok zor olan düzensiz renk koyulaşma sorunlarını kalıcı olarak tedavi eden LASEMD, etkisini çok kısa sürede göstermektedir.

 

Özellikle de leke tedavisi amacı ile kullanılan thulium lazer, lekelerin tamamen giderilmesi konusunda çok güçlü bir etkiye sahiptir. Leke tedavisi dışında yara izleri, ince kırışıklıklar, sivilce nedeni ile oluşan izler ve cildin sıkılaşması gibi konularda etkilidir.

 

Uygulamanın Avantajları ve Etkileri

 

Her cilt tipine uygun olan LASEMD cihazı ile cilt rengi ve dokusu iyileştirilmektedir. Leke tedavisinde etkinliği kanıtlanmış olan ve onaylı LASEMD teknolojisi ile daha pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Günümüzde en fazla şikâyet edilen cilt sorunlarının başında lekeler gelmektedir. Nedeni ister yaşlılık, güneş, hormon tedavisi ya da hamilelik olsun, cilt lekesi sorunu son derece yaygındır.

 

Uygulama esnasında üst deri ve alt deri arasında birleşim tabakasına etki eden Thulıum lazer, melanositleri hedef alır ve bu bölgelerde mikro hasarlanmalar meydana getirir. Bu sayede derinin kendisini tamir etme prensibi ile cilt sorunlarını da çözmüş olur.

 

Diğer leke tedavisi yöntemlerine göre daha üstün olan baby face beauty thulıum lazer teknolojisinin yan etki riski çok azdır. Ayrıca diğer yöntemlere göre çok daha pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Seans sayısı daha az olan uygulama esnasında anesteziye de gerek duyulmaz.

 

Baby face beaty yöntemi ile leke tedavisi, anti-aging, kırışıklık, epidermal melasma, solar lentigo, pigment azaltma, dekolte bakımı, skar tedavisi ve boyun gençleştirme uygulamaları başarı ile yapılmaktadır. Sizlerde cilt sorunlarınızdan güvenilir ve garantili yöntemler ile kısa sürede kurtulmak isterseniz www.babyfacelazer.com adresinden bizimle iletişime geçerek uygulamanın bütün aşamalarını ve etkilerini öğrenebilirsiniz.

Kaynak : http://www.babyfacelazer.com/thulium-lazer-leke-tedavisi.html

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et