Tüm Saç Renkleri

The Balm – Bahama Mama Kullanıcı Yorumları

Doğal bronzluk veren bu ürün her cilt tonuna uygundur. Bu yüzden sadece yaz mevsiminde değil, kışın daha açık teninizde de bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pigmenti oldukça yüksek olmasına rağmen yüzünüzde renk eşitsizliği söz konusu olmuyor ve çok kolay dağılıyor.

The Balm – Bahama Mama’nın bir diğer özelliği de aynı zamanda far olarak da kullanabilmesidir. Özellikle gözdeki kris bölgesinde çok hoş bir gölgeleme yaparak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

the balm - bahama mama kullanıcı yorumları 1

The Balm ürünleri şu anda yalnızca Gratis mağazalarında satılmaktadır. Bu ürünün güncel fiyatı ise 91,95 TL’dir.

Piyasadaki benzer ürünlerden çok daha iyi performans alır ve gramajından ötürü daha uzun süre kullanabilirsiniz. İndirimleri yakaladığınızda kaçırmayın derim!

Kullanıcı Yorumları

Farklı Kullanıcıların Olumlu ve Olumsuz yorumlarını burada bulabilirsiniz.

Olumlu

Bahama mama ben beyaz tenli olduğum için güzel ayarlarsam süper kontür yapmamı sağlıyor. ama fazlası yumruk yemiş gibi durmanıza neden olabiliyor.

https://www.suslusozluk.com/the-balm-desert-vs-bahama-mama?i=249653

Olumsuz

Bahama mama kirli duruyor yüzümde. sevemedim.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et