Tüm Saç Renkleri

TERAZİ Burcu Kadını Saç Modelleri

Terazi burcu cinsel cazibeyi sembolize eden Venüs’ün ve simetriyi, düzeni, karakteristiği öne çıkaran güçlü bir vurguyu temsil eden Satürn’ün etkisi altındadır. Bu yüzden asimetrik modeller yerine simetrik, dengeli ve yüzü ortaya çıkaracak saç kesimleri Terazi’lere oldukça yakışacaktır. Terazi şıklığın ve çoğunlukla lüksün de sembolüdür. Aksesuar kullanmak bir çok Terazi’nin hoşuna gider. Bir Terazi zarif hatlarına uyan açık her tonu tercih edebilir, örneğin röfle. Siyah ve metalik renkler pek hoş durmayabilir. Terazi kadını Hülya Avşar

 

KAYNAK : http://www.astroturkiye.com

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

1 Yorum

sinancan ardıç  -  29 Haziran 2016 / 15:20

en sevdigim kız yok kim o da özge gürel keşke ıolsa çünkü o da aralıkta dogmuş bende

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et