Tüm Saç Renkleri

Tally Weijl 2013 Elbise Modelleri

Son Güncellemeler

Yılbaşı yaklaşıyor. Belki de yıl içerisinde biz bayanların en şık güzel ve çekici kıyafetlerini giydiği bu gün için hazırlarlarımızı günker içinde gerçekleştiririz. Tally Weijl özellikle parti kıyafetlerinde tüm dünyada tanınan bir marka. Hem çok ucuz hemde oldukça farklı ve çekici kıyafet tasrımları bulunabilmekte.  Bu modelleri Tally Weijl mağazalarından satın alabilirsiniz.  Türkiyede büyük illerimizde mağazaları bulunmaktadır.

Link
TallyWeijl_1

TallyWeijl_2

TallyWeijl_3

TallyWeijl_4

TallyWeijl_5

TallyWeijl_6

TallyWeijl_7

Yazar

Maya

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et