Tüm Saç Renkleri

Takma Tırnak Nasıl Takılır ve Kullanılır?

 

 

Öncelikle takma tırnak seçerken yılın trend desenleri ve modellerine uygun olup olmadığına göz atmalısınız.Aşırı renkli kötü görünen tarz olmayan modelleri asla almayınız.
Takma tırnakların taktıktan sonra kullanım süresi 1 hafta/10 gündür.Tırnakları keserek,törpüleyerek istediğiniz şekillerde kullanabilirsiniz.
Bu tırnakları takarken yanında bulunan yapıştırıcısı ile kullanım talimatlarına uygun şekilde tırnaklarınıza yapıtırabilrisiniz.Bu yapıştırıcı japon yapıştırıcısı ile neredeyse aynıdır.
Takma tırnağı çıkarmak için ılık asetonlu su içinde ellerinizi bekletmeniz yeterli olacaktır.
Eğer paketin içinde çıkarma sıvısı var ise bu sizin için artı kolaylık sağlar.Mutlaka kalite ürün almaya özen gösteriniz.
Tırnakları taktığınız ilk 1-2 gün yoğun yapıştırıcı etkisinden dolayı tırnakları çıkarmamanızı öneriyorum.

 

 

 

takma tırnak nasıl takılır ve kullanılır? 1

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et