Tüm Saç Renkleri

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır?

Bir çok bayanın kullandığı takma tırnakları kullanım süresinden önce çıkartmak istediğimizde işimiz çoğu zaman pek de kolay olmaz. Kuvvetli yapıştırıcılar kullanıldığı için tırnaklar zarar görebilir ve çıkartma işlemi pek kolay olmayacaktır. Sizlerle bu yazımıza takma tırnağın kolay bir şekilde tırnaktan ayrılması ve tırnaklarda yapıştırıcının etkisiyle oluşabilecek hasarları en aza indirmek şeklinde olacak. Aşağıda paylaştığımız videoda yer alan şekilde aseton, sıcak su ve pamuk yardımıyla takma tırnağı ana tırnaktan kolaylıkla ayırabilirsiniz.

 

5ba7c8dab235ea56427102d196b4347c

 

VİDEO:

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et