Tüm Saç Renkleri

Takma kirpik trendi

Biz hanımların uzun ve gür kirpik sevdası bitmedikçe, takma kirpik kullanmayı kim düşünmez? 🙂 Maalesef çok azımız doğuştan dolgun, gür ve uzun kirpiklere sahip. Geri kalanımız ise farklı kozmetik ürünlerine yöneliyor. Rimellerin yetersiz kaldığı yerde takma kirpikler devreye giriyor. İster özel bir show için, ister eğlence için, ister doğal kullanım için olsun, işte size takma kirpik trendi!

 

forumdastaslitakmakirpi (2) forumdastaslitakmakirpi golden eye kirpik-19

kirpik-22 kirpik-23
kirpik-25 kirpik-27 kirpik-261 kirpik-300x300 kirpiklerinize-de-yaz-geldi-3733835_3680_o kirpik-resimleri
mac-fashion-takma-kirpik-cesitleri__31855969_0 mac-takma-kirpikler-resimler-21 takma-kirpik1 takma-kirpik-model-04 takma-kirpik-model-05 takma-kirpik-modelleri 7203740_1 forumdastaslitakmakirpi (1)

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et