Tüm Saç Renkleri

Takma Kirpik Nasıl Takılır ve Çıkarılır?

Takma kirpikler pek çok bayan tarafından artık sıkça tercih ediliyor kirpiklere yapıştırılarak kullanılabilmekle birlikte, bu süre yalnızca bir iki gün ile sınırlı ve kullanım miktarına bağlı olarak da çabucak şeklini ve formunu yitirmekte. Ancak yineden etkileyici ve çekici kirpiklere takma kirpikler sayesinde kavuşabilirsiniz. Takılması kadar çıkarılması da bir o kadar kolaydır. Takma kirpiği takmadan önce Kirpiklerinizi kıvırın ve en sevdiğiniz rimelinizi uygulayın. Çıkarırken de uç kısmından tutarak yavaşça çekin ve çıkarın.

c478c16a0a0514b6eb2e53530b583ecd

http://www.dailymotion.com/video/xz9w8s_takma-kirpik-nasil-takilir_lifestyle

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et