implant
Tüm Saç Renkleri

Şükran Ovalı Estetiksiz hali ve Yeni Tarzı

1.72 Boyunda bence son derece zarif ve güzel bir oyuncu olmasına rağmen geçmiş dönem fotoğraflarındaki estetiksiz hali ile eleştirilen Şükran Ovalı’nın hem stil ve güzelliğine hem saç rengi ve saç kesimine aynı zamanda magazin dünyasındaki haberlerine bu konuda yer vereceğiz.

Öncelikle Şükran Ovalı’nın önceki yıllarda eski dizilerinde de görebileceğiniz gibi burnunun uzun ve büyük olduğunu ( aslında burada da estetikli gibi görünüyor ) görebiliyoruz. Alın yapısı çıkık olduğu için gözleri sönükmüş gibi görünüyor.

Ancak başarılı bir makyajla örneğin aşağıdaki gibi; son derece simetrik ve estetik bir görünüm kazanmak mümkün ki Şükran Ovalı bunu son derece başarılı bir şekilde başaran bir kişi.

Son olarak beyaz tenli be notr bir cilt alt tonu olan Şükran Ovalı doğru bir saç rengi tonu olarak ışıltılı kahverengi saç rengini ve uzun saç kesimlerini tercih etmekte.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et