Tüm Saç Renkleri

Su Soley Saç Rengi ve Modelleri

Asıl adı Su Pelin Soley olan 1981 Ankara doğumlu 39 yaşındaki şarkıcı – yapımcı besteci ve söz yazarı olan bu güzel hatun kişi Saç Stilleri ile aslında Türkiye’deki en sıra dışı sanatçılardan birisi. Fotoğraflarına bakarsanız her fotoğrafında aynı bir saç modeli hatta çoğunda farklı saç renk tonları kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Doğal saç rengi kahverengi olan beyaz tenli ve soğuk cilt alt tonuna sahip olan Su Soley ince telli uzun ( Genellikle göğüs altına kadar uzanan ) ve kıvırcık saçlara sahip.

su soley saç rengi ve modelleri 1

Saç stili olarak renkli takma rastaları sıklıkla kullanan ( sanıyorum bunun bir sonucu olarak da saçının önleri bir hayli açık olan Soley, topuz saçlardan papyonu saç topuzuna, yandan örgülü saçlardan balık sırtı saç örgüsüne kadar pek çok farklı tarz saç stilini denemeyi de seviyor.

su soley saç rengi ve modelleri 2
su soley saç rengi ve modelleri 3

Saç Rengi

Soğuk bir cilt alt tonuna sahip olduğu için bakır tonlarını daha sık kullanan Su Soley küllü siyah saç rengini tercih ettiği zaman makyaj tonlarında bronz ve sıcak renkleri tercih etmekte.

su soley saç rengi ve modelleri 4
su soley saç rengi ve modelleri 5
su soley saç rengi ve modelleri 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et