Tüm Saç Renkleri

Striort Çatlak Tedavisi Nasıl Yapılıyor?

Görünüşüne önem veren kadınlar, daha iyi ve güzel görünmek için estetik yaptırmaktan çekinmiyorlar. Vücutlarınızda çatlak mı var? Burnunuza estetik mi yaptırmak istiyorsunuz? Ya da yanaklarınıza dolgu mu yaptırmak istiyorsunuz? Bunlar gibi birçok estetik uygulamaları yapan dermalotoji uzmanları bulunuyor. Fakat bunlar arasında en iyi burun dolgusu yapan doktor olarak Uzman Doktor Hande Ulusal öne çıkıyor.

bacak çatlak tedavisi

Çatlak Tedavileri

Hamilelik döneminizde, strese veya yemeye bağlı aşırı kilo alımlarınızda cildinizin belirli bölgelerinde çatlaklar oluşabiliyor. Bu da cildinizde çirkin bir görünüme neden oluyor. Karın ve göğüs bölgesi, kalça, uyluklar, bacak ve kollarda cilt çatlaklıkları görülebilir. Hem kendinizi iyi hissetmek hem de istediğiniz kıyafeti giyebilmek için striort çatlak tedavisi yaptırabilirsiniz. Çatlak onarımındaki tek uygulama olan bu yöntemle yüksek oranda çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.

bacak çatlak tedavisi striort yöntemi

Striort Yöntemi Nasıl Uygulanıyor?

Fibroderms cihazıyla çatlak çizgilerinizin üzerinde tek tek çalışılıyor. Böylece collagen bağ dokusunun güçlendirilmesi sağlanıyor. Bu yöntemin en büyük avantajı çatlakları onardığı gibi cildin sıkılaştırılmasını da sağlıyor. Böylece cildiniz düz ve pürüzsüz bir forma kavuşuyor.

Cilt yapınızın özelliğine göre %80 oranında başarı sağlanıyor. Vücudunuzdaki bütün izler yok ediliyor. Her seans 2 – 2,5 saat sürüyor. Seanslar üç haftada bir yapılıyor. Seans sonunda günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Uygulama sonunda cildinizde yara veya kabuk bağlama gibi sorunlar oluşmuyor. Cilt hassasiyetinize ve cildiniz kalınlığına göre uygulamalar genellikle acısız ve ağrısızdır. Seans sırasında acı hissetmemeniz için anestezik kremler ile lokal uygulama yapıyorlar.

Çatlaklarınızın durumuna göre ilk seansta sonuç alınabildiği gibi maksimum 3 seansta da sonuçlar alınabiliyor.

çatlak ve yanak dolgusu tedavisi

Dermalotojik Uygulamaların Fiyatları Nasıldır?

Cilt gerdirmeden, çatlak tedavilerine; burun ve yanak dolgularına kadar bütün uygulamaların fiyatları kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Size en uygun tedavi yöntemini ve fiyatını öğrenmek istiyorsanız doktorunuzdan randevu alabilirsiniz. Doktorunuz gerekli tetkik ve incelemeyi yaptıktan sonra yanak dolgusu fiyatları 2018 ile size en uygun fiyatı çıkaracaktır.

Çatlaklarınız sadece belirli bir bölgedeyse örneğin sadece bacaklarınızdaysa ona göre seans uygulanır ve fiyat belirlenir. Çatlaklarınızla birlikte, sivilce aldırmak, dolgu yaptırmak veya çillerinizden kurtulmak istediğinizde avantajlı fiyat politikasından yararlanabilirsiniz.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Semih Deniz  -  31 Ocak 2021 / 12:41

çatlak tedavisinde kimyasal peeling işlemi nasıl yapılır bilgilendirirmisiniz ?

Cevapla

Merhabalar bu konu hakkında Hande hanıma sorarsanız size daha iyi cevap verebileceğini düşünüyorum.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et