Tüm Saç Renkleri

Stiletto Tırnak Yapımı – Video

Stiletto tırnak modeli nasıl yapılır? sorusuna yanıt vermek için kaleme aldığım bu yazımda ayrıntıların tamamının yer aldığı bir de video var. Önce bilmeyenler için stiletto tırnak nedir sorusunun cevabını vermek istiyorum. French manikürdeki gibi kare olmayan, ucu sivrilen uzun tırnak modelinin adıdır stiletto tırnak. Elbette herkes kendi tırnağından stiletto tırnak yapmak isteyebilir ama bu çoğu zaman mümkün değil. Bu yüzden takma yani yapıştırma tırnaktan stiletto nasıl yapılır bunu göreceğiz videoda. Lazım olan tek şey yapıştırma tırnak, tırnak yapıştırıcı, tırnak makası, tırnak eti itici, törpü ve istenilen renkte oje (desen için).

 

 

http://youtu.be/za7NRbqxSxQ?t=1m38s

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et