implant
Tüm Saç Renkleri

Stiletto Tırnak Modası

Merhaba hanımlar. Şu sıralar stiletto tırnaklar, başka bir deyişle ucu sivri, uzun tırnaklar çok moda! Uzun ve ince parmaklarınız varsa bu sivri tırnak modelini tercih edebilirsiniz. Ucu sivri ve uzun tırnaklarınıza ojeler yardımıyla renkli desenler yapmanız da oldukça kolay hale gelmektedir. Bu tip tırnaklarda, uyglanması kolay olduğundan dolayı genellikle kalp şeklindeki desenlerin yapılması oldukça yaygındır.  Buyrun, sizler için seçtiğim bir kaç stilleto tırnak resimlerine bir göz atın, sonra da karar tabi ki sizin… Siz bu tip tırnaklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Stilleto-Tırnak-Modası-1 Stilleto-Tırnak-Modası-2 Stilleto-Tırnak-Modası-3 Stilleto-Tırnak-Modası-4

Stilleto-Tırnak-Modası-5 Stilleto-Tırnak-Modası-6
Stilleto-Tırnak-Modası-7 Stilleto-Tırnak-Modası-8 Stilleto-Tırnak-Modası-9 Stilleto-Tırnak-Modası-10 Stilleto-Tırnak-Modası-11 Stilleto-Tırnak-Modası-12
Stilleto-Tırnak-Modası-13 Stilleto-Tırnak-Modası-14 Stilleto-Tırnak-Modası-15

implant

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et