Tüm Saç Renkleri

Stiletto ameliyatı

stiletto_surgeryTopuklu ayakkabı giydiklerinde ağrı çekmek istemeyen kadınları hedef alan bu operasyonların içinde tırnak törpüleme, enjeksiyon hatta küçük parmağı aldırma gibi seçenekler yer alıyor. Bu üç operasyon sayesinde ayakları stilettoların içine rahatça yerleşen kadınlar, uzun süre topuklu ayakkabıların üzerinde durabiliyorlar.

Son dönemde hızla yayılan ve kulağa korkunç gelen bu ameliyatların tek olumlu yanı, ayak deformasonlarını engellemek. Sırf bunun için milyonlarca dolar harcayan kadınların ileride ne tür problemlerle karşılaşacağı henüz tam olarak kestirilemiyor? Bu tür keskin ve acı verici yolların yerine doktorlar yaşam kalitenizi arttırmak için daha alçak topukluları tercih edebileceğinizi vurguluyorlar.

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et