Tüm Saç Renkleri

Stil İkonu Ünlü Amerikan Model: Bella Hadid ve Tarzı

Ünlülerin stillerini yakından incelemeye devam ederken, sıra ünlü  Amerikan model Bella Hadid’de. Kısaca bahsetmek gerekirse; Bella 9 Ekim 1996 Los Angeles doğumlu olup, ünlü model Gigi Hadid’in kardeşidir. Kendisinden ve tarzından sıkça söz ettiren ünlü modelin tarzına hep beraber yakından bakalım. Bu sayede siz de belirli parçalarla onun tarzını rahatlıkla benimseyebilirsiniz.

Bella Hadid Stili

Bella’nın tarzının ilk sırrı genellikle tek renk ve takım takım giyinmesidir. Kendisini boyu 1.76.  Bir çok kadının kullanmaya çekindiği beyaz rengini dahi  rahatlıkla tercih edebilmekte ve çokta güzel taşıyabilmektedir. Tarzının diğer bir sırrı ise spor kıyafetlerini  günlük hayatta kullanmaktan asla vazgeçmemesidir. Spor kıyafetlerinin içerisinde kendisini çok rahat hissettiğini belirten Bella’yı, sıkça şık spor kıyafetleri içinde görebiliriz. Kendisi tarzıyla bu kıyafetleri rahatlıkla sokak stiline dönüştürebilmekte ve gözleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Bella’nın diğer bir sırrı ise kotlar! Kotu her daim kullanabiliyor. Jeanler, kot tulumlar, elbiseler, ceketler; kısaca kotun her çeşidini seviyor ve tarzında da yer veriyor. Gece çıkarken veya kırmızı halılarda ise bir çok kadın gibi siyahı tercih ediyor fakat transparanlıktan, dekolte kıyafetlerden asla ödün vermiyor. Kendisi de giydiklerini çok güzel taşıdığının farkında olacak ki, çuval dahi giyse çuvalın hakkını verecek kapasitede bir özgüvenle hareket ediyor.

Bella Hadid Makyaj ve Saç Stili

Saç stilinde ise genellikle pratik olduğu için topuzdan vazgeçmeyen Bella; makyajında ise daha çekici yüz hatlarına ulaşmak için kontür makyajını tercih ediyor. Ayrıca, elmacık ve çene kemiklerini belirginleştirmek için kullandığı aydınlatıcılar ve dudaklarını vurgulayan parlatıcı rujlar onun vazgeçilmezi.

stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 1stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 2stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 3stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 4

stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 5stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 6
stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 7stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 8stil i̇konu ünlü amerikan model: bella hadid ve tarzı 9

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et