Tüm Saç Renkleri

SP Repair Saç Bakım ve Onarım Serisi

sp-repair-canlandirici-bakiYAZ SONRASI SAÇLARA ONARICI BAKIM

SP Repair Serisi yazın güneş, deniz ve kumdan yıpranan saçları yeniden canlandırarak hayat veriyor.

 

Kişisel bakım ve güzellik dünyasında farklılık yaratan Wella Professionals, yenilikleri ile kadınların hayatına ve saklı kalan güzelliklere dokunmaya devam ediyor.

Yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilen SP Repair Serisi içeriğindeki hidrolize keratin ve eşsiz RNP (onarma, besleme, koruma) formülü ile saça hızla ve derinlemesine nüfuz ederek, yoğun bakım sağlıyor. Saçları yeniden yapılandırarak besliyor ve onarıyor. Normal ve ince telli saçlar için ideal olan SP Repair Serisi, saça ekstra koruma sağlayarak, dış etkenlerin yıpratıcı ektilerine karşı direnç oluşturuyor ve eski sağlığına kavuşturuyor.

 

Günlük Bakım: SP Repair Şampuan ve SP Repair Saç Kremi

Uygulama: SP Repair şampuanı ıslak saça uygulayın, iyice durulayın. SP Repair saç kremini saçların uçlarına masaj yaparak uygulayın, 5 dakika beklettikten sonra durulayın.

 

Haftalık Yoğun Bakım: SP Repair Şampuan ve SP Repair Maske

Uygulama: SP Repair şampuan ile yıkadığınız saçlar hafif nemliyken, maskeyi masaj yaparak uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra durulayın.

 

Kuaför salonu özel yoğun bakım: SP Repair şampuan kullanımı sonrası, saçınızla ilgili farklı şikayetleriniz için SP Repair Infusion serumu, SP Repair saç bakım maskesine ilave edin. Saçınızla ilgili tüm problemleri çözüme kavuşturun. Uygulama için SP Kuaförünüze danışın .

 

SP Repair Şampuan (250 ml): 54 TL

SP Repair Bakım Kremi (200 ml): 74 TL

SP Repair Bakım Maskesi (200 ml): 98 TL

SP Repair Infusion (6 adet 5 ml serum): 178 TL

SP Repair Emulsion (50 ml): 69 TL

 

Basın Bültenidir

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et