implant
Tüm Saç Renkleri

Sosyetik Yaşam Koçu Şeyda Coşkun’a Sağlık Bakanlığından Uygulama

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü diplomasından başka sağlık hizmeti vermeye yönelik bir yetki belgesi olmamasına karşın sosyetik güzellere ve ünlü kişilere diyet listesi hazırlaması ile üne kavuşan sonrasında şikayet üzerine sağlık bakanlığının tarafından inceleme başlatılan Şeyda Coşkun’un izinsiz ve yetkisiz sağlık hizmeti verdiği kesinleştikten sonra gerekli cezai işleminde yapıldığı basın aracılığı ile duyurulmuştu.

Gazete ve televizyon programlarında zayıflamak ile ilgili pek çok diyet programı da paylaşan Şeyda Coşkun Gülben Ergen , Derya Baykal bu ünlü isimleri arasında. Hatta Şeyda en çok Hadise’nin bir deri bir kemik kaldığı zamanlarda en popüler diyetisyenler arasında görülüyor ancak sonrasında Hadise ile Şeyda Coşkun mahkemelik bile oldular. Hadisenin ise şimdilerde Seda Çayhan ile çalıştığını ve çok memnun kaldığını da yine kendisinden öğreniyoruz.

Yaşam koçu mesleğini icra ettiğini belirten Şeyda Coşkun ise şu aralar yaşam koçu olarak ünlü isimlerin yanında olmaya ve Eski bakan Fikret Orman ile olan evlilik dedikoduları ile magazin programlarında konuşulmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et