Tüm Saç Renkleri

Songül Öden Saç Rengi

1978 Diyarbakır doğumlu güzel oyuncu Songül Öden Tiyatro eğitimi almış işinde de son derce başarılı bir bayan. Son derece estetik bir yüzü var duruşu da oldukça asil. Siyah öne çıkan kaşları kendi saç renginin’de siyah tonlarında olduğunu düşündüğümüzde önemli bir ayrıntı.

Songül Öden’i Ya koyu Kızıl saç regni ile yada Simsiyah saçları ile görmekteyiz. Ancak bir kaç kere Çikolata kahve’ye saçlarını boyadığını da görüyoruz. Aslında kendisine en çok yakışan saç rengi uçlara doğru hafif kızıllıkların daha net belli olduğu koyu kestane saç rengi.  Kıvırcık saçları da kendisini daha genç ve sevimli göstermiş.

 

songul-oden1 songul-oden2 songul-oden3 songul-oden4

songul-oden5

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et