Tüm Saç Renkleri

Sonbahar – Kış Saç Renkleri

Saç renkleri söz konusu olduğunda sonbahar kış renkleri genellikle soğuk renklerdir. Özellikle kumral ve kahverengi tonları çok tercih edilir. Tabii  bunda doğanın renklerine uyum oldukça önemli sonbahar yaprakları ile aynı tonlarda bakır saç renkleri de çekiciliğini ve farklılığını koruyacaktır. Sizler için son zamanlarda populer olan en güzel sonbaha- Kış saç renklerini derledim. Beğendiğiniz saç renginin numarasını bana sorabilirsiniz. sac-renk-sonbhar-kis-01 sac-renk-sonbhar-kis-02 sac-renk-sonbhar-kis-03 sac-renk-sonbhar-kis-04

sac-renk-sonbhar-kis-05 sac-renk-sonbhar-kis-06
sac-renk-sonbhar-kis-07 sac-renk-sonbhar-kis-08 sac-renk-sonbhar-kis-09 sac-renk-sonbhar-kis-11 sac-renk-sonbhar-kis-12 sac-renk-sonbhar-kis-13
sac-renk-sonbhar-kis-14 sac-renk-sonbhar-kis-0110

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

1 ve 5 rengi nedir

Cevapla

Merhaba 1. saç rengi farklı saç boyaları katılarak elde ediliyor. Örneğin o saç öncede sarı imiş. O saça küllü kumral boyaları ve pastel renkler ve biraz da silver şampuan ile iyice matlaştırıp o rengi elde etmişler.
Küllü kumral- koyu sarı saç rengi gibi bir renk çıkmış ortaya ki muhteşem bir renk gerçekten.

5 nolu fotoda kahverengi saça altın dore saç krepe balyaj ile ışıltı gibi boyanarak uygulanmış.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et