Tüm Saç Renkleri

Solusitan Tozu Kullanıcı Yorumları

1Solusitan Tozu Nedir?

Son zamanlarda Okan karacan’ın reklamları ile birlikte sıkça karşılaştığımız benzer markaların peşi sıra çıktığı Solusitan Tozu Kabuklu deniz canlılarının dış kabuklarından özel bir teknoloji ile üretilmekte olup vücuda alınan yağların hemen dışarı akıtılmasını sağlar. Aynı zamanda televizyonlarda sıkça diyet bölümde karşımıza çıkan  Dr. Gürkan Kubilay’ında tavsiye ettiği Solusitan Tozu yağ eriten toz olarakta bilinmekte.

Solusitan Tozu nasıl kullanılır ?

Hfif bir diyet ile birlikte uygulanmakta olup, yemek yerken veya yemeği yedikten 1 saat geçmeden bir bardak suya tableti atarak erimesini bekleyip daha sonra içmelisiniz.İsterseniz limon ve benzeri tatlandırıcı aromalarda ekleyebilirsiniz.

Etkisi nedir?

Solusitan Tozu  direkt olarak zayıflatı  olarak nitelendirilmiyor. Sadece sizim daha fazla kilo almanızı özellikle yağlı yemeklerden sonra yağı vücuttan atması ile engelliyor. O nedenle zayıflamak için değil kilo almamak için kullanılmasının daha mantıklı olduığu uzmanlar tarafından belirtiliyor.

Solusitan Tozu kullananların yaptığı yorumlar:

 

Ekşi sözlük Yorumları : Tıkla
Kadınlar Klübü yorumları: Tıkla

Basından haberler: Canlı yayında Kitosan şoku!

 

 


8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et