Tüm Saç Renkleri

Over-sized Kalıp nedir?

Kelime anlamı “olması gerekenden büyük”. Moda’da ise özellikle kol saatlerinde kullanılmakta, bir kaç sezonun modasına uygun olarak normalden daha fazla büyük üretilen saatlere denmekte.

Gömlekler yine bu şekilde kalıplar çıkmıştır. Özellikle Karın ve bel bölgelerinden şikayetçi bayanların bu bölgelerini kamufle eden gizleyen bu tarz kesimler şimdi markalar tarafından sıklıkla üretilmekte. Bu modelleri markaların koleksiyonlarında bulabilirsiniz.
bayan_gomlek_1

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et