Tüm Saç Renkleri

Siyah Pırlanta – Lion Diamond

damla-kesim-elmas-1.52ct-eloval-kesim-elmas-2c¸09ct-pısiyah-pırlantalı-gerdanlık-siyah-pırlantalı-ku¨pe-2.21

yuvarlak-kesim-elmas-2.25ctyuvarlak-kesim-elmas-kalibr
SİYAH PIRLANTANIN ZARAFETİ

Lion Diamond’ın Yeni Mücevher Koleksiyonu Asaletten İlham Alıyor

 

Genç, taze, benzersiz ve ruhu olan tasarımlara imza atan Lion Diamond, geçmişten esinlendiği yeni mücevher koleksiyonunda, son zamanların modası siyah pırlantaya odaklanıyor.

Yüksek kaliteli Türk mücevher işçiliğini modern çizgilerle birleştirmeyi ilke edinen Lion Diamond, butik ve kişiye özel ürünleri ile beğeni düzeyini gittikçe artırıyor. Lion Diamond’ın geçmişten esinlenerek geleceğe yorumladığı yeni eşsiz koleksiyonu, asaletten ilham alıyor. Üretimi aylarca ve titizlikle süren koleksiyonda, elmasların kullanımı ve yakutların kalibre denilen özel bir teknik ile kesilip mıhlanmış olması dikkat çekiyor. Ürünlerin tümü, 18 ayar altın ve el işçiliği ile hazırlanan montürlerden oluşuyor.

Siyah pırlantanın yükselişe geçtiği günümüzde Lion Diamond, mücevher tutkunu kadınlar için ürettiği özel gerdanlık ve küpe tasarımlarını öne çıkartıyor. 18 ayar beyaz altın montürler ile hazırlanan parçalar adeta birer sanat eseri gibi duruyor.

liondiamond.com

Basın Bültenidir

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et