Tüm Saç Renkleri

Siyah Göz Kalemi Nasıl Uygulanmalı?

Göz makyajında daha çok siyah göz kalemini tercih edenlerdenseniz en doğru siyah göz kalemi uygulama yöntemlerini de mutlaka bilmeniz gerekiyor demektir. Göz kalemi çekerken de uyulması gereken bazı kurallar vardır. Gözlerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız ve göz kaleminiz akmasın istiyorsanız gözün iç kısmına göz kalemi çekmemeniz gerekir. Gözün dış kısmında ki kirpik diplerine  göz kalemi çekilir böylece hem gözleriniz daha doğal görünür ve göz kaleminiz akmaz hem de daha iri gözlere sahip olursunuz. Gözleriniz daha buğulu ve çarpıcı göstermek istiyorsanız o zaman gözlerin içine de göz kalemi çekebilirsiniz ancak mutlaka kirpik diplerine yine göz kalemi çekilmeli ya da gri tonlarında bir far ile hafif dumanlı bir görünüm verilmelidir.

Ayrıca siyah göz kalemini göz kapağında kirpik diplerine uygulayarak eyeliner görünümü de verebilirsiniz.  Ayrıca likit eyelinerdan daha doğal bir görünüm oluşacaktır.

 

 

 

99c76e2f20d6673dfcd76c5e1c3eb458

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et