Tüm Saç Renkleri

Sivilceler İçin Kükürtlü Sabun Kullanımı

Kükürt sarı rekli, kokusuz bir üründür. Genelde sağlık sektörü ve kozmetik ürünlerin üretiminde kullanır. Eski çağlardan beri kükürt mikrop öldürücü etkisi olduğu için bu madde değerlendirilir. Günümüzde de hala kullanılmaktadır.

sivilceler i̇çin kükürtlü sabun kullanımı 1


Sivilceler için de Kükürtlü Sabun Kullanımı oldukça yaygındır ve gerçekten işe yarar. Ancak kullanmaya başladıktan sonra hemen etkisi görülmeyebilir. Kükürtlü Sabun genelde sivilceli ciltler için üretilmektedir. Düzenli olarak Kükürtlü Sabun Kullanımı alışkanlık haline getirilirse sadece sivilce değil birçok etkisi görülebilir. Bu yararlardan bazıları;
Cildi temizler,
Siyah noktaları yok eder,
Sivilceleri yok eder,
Mantarı öncel,
Sedef hastalığına iyi gelir,
Egzamaya iyi gelir,
Vücuttaki mikropları ve bakterileri yok eder.
Sivilceler için Kükürtü Sabun kullanımı düzenli olarak günde en fazla 2 defa uygundur. Çok daha fazla kullanım ciltte kuruluk sorununa yol açabilir. Aslında bu Kükürlü sabunun tek zararı bu olabilir. Cildinde kuruluk sorunu olan kişilerin Kükürtlü Sabun kullanmaması tavsiye edilmektedir. Aksi taktirde daha fazla kurutacağı için ciltte sorunlara yol açabilir.
Ayrıca saçların ve tırnakların daha güçlü çıkmasına yardımcı olmaktadır.

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Kükürtlü sabunu ben kullandım sivilce ve siyah nokta için etkili olduğunu söyleyebilirim, diğer noktalarda da cilt için etkili temizlik gibi konular içinde uygulanabilir, ben sivilce ve siyah nokta amacı için kullandım sadece o alanda benim isteğimi fazlasıyla karşıladı

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et