Tüm Saç Renkleri

Sıradışı Gelinlikler

Biraz çılgınca, diğerlerinden çok farklı bir gelinlik modeli mi arıyorsunuz? Sizlere belkide Türkiye giymesi cesaret isteyecek ve sizin en özel gününüzde giydiğinizde misafirlerinizin şaşkınlıkla karşılayacağı en absürd, ilginç gelinkliklerini araştırdım. Bu gelinlikleri giymek de oldukça zor, bazıları farklı renklerde ve çok ilginç tasarımları var bazılarının ise etekleri çok ama çok uzun. İçlerinde ben sadece bir tane gelinliği çok beğendim onu da ilk resimde sizlere sundum. Sizler nasıl buldunuz ?
enteresan-87g876genteresan-876876genteresan-gtuguenteresan-gelinlik-8668

enteresan-gelinlik-25642enteresan-gelinlik-264351
enteresan-gelinlik-37656enteresan-gelinlik-94436enteresan-gelinlik-14251enteresan-gelinlik-14112

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et